Masáž zad a šíje Pardubice

Postizometrická relaxační technika Pardubice

Postizometrická relaxační technika nebo také známá jako PIR začíná tím, že sval je v natažené pozici. Poté následuje aplikace izometrické kontrakce proti minimálnímu odporu.Pociťujete určitou ztuhlost nebo napjatost svalů a je pro Vás obtížné se pohybovat? Máte chronické bolesti svalů, křeče nebo nepohodlí?

Postizometrické relaxační techniky mohou pomoci vašemu stavu. Postizometrická relaxace Pardubice masérka Jana Vítková pomáhá uvolnit napjaté svaly, aniž by se spustil napínací reflex. Může pomoci snížit svalové křeče a zvýšit rozsah pohybu.

Začleňují tuto techniku ​​do svého portfolia, abych pomáhala řešit svalové křeče klientů a zlepšila jejich rozsah pohybu.

Objednejte se na kineziologické sezení v masérském salonu JanaVitkova.cz – objednávka

Postizometrická relaxační technika (PIR)

Platí na 1 h masáže dle výběru

10% SLEVA

Postizometrická relaxace nebo také známá jako PIR začíná tím, že sval je v natažené pozici. Poté následuje aplikace izometrické kontrakce proti minimálnímu odporu. Na začátku aplikace PIR masér pasivně rozhýbe nebo protáhne váš zapojený sval až do konce jeho délky.

Během tohoto období byste neměli cítit žádnou bolest, ale pouze mírné protažení. Poté, co masér protáhne vaše zapojené svaly, budete protahování odolávat asi 7 až 10 sekund.

Aplikovaný odpor by měl být jen asi 20 % vaší maximální síly.

Pak budete cítit, že se vaše svaly uvolňují. Po uvolnění svalu se masér přesune do další odporové bariéry.  Bude proces opakovat v závislosti na napjatosti vašich svalů nebo omezení kloubů.

Chcete si rezervovat schůzku? Zavolejte mi na číslo 702 464628  společně najdeme nejlepší řešení. Pomůžu vám užít si bezbolestný a zdravý život.

Jana Vítková masáže Pardubice
Postizometrická relaxační technika

Výhody postizometrické relaxace (PIR)

Postizometrická relaxační technika je ideální pro ošetření posturálních svalů nebo svalů odpovědných za chůzi, sezení a stání.

Jelikož jsou tyto svaly zodpovědné za udržení těla vůči gravitaci, mají tendenci se zkracovat. Můžeme tedy zažít napínání svalů a křeče. Mezi tyto posturální svaly patří: horní trapéz, široký zádový sval (latissimus dorsi), svaly nacházející se od lebeční báze až po klíční kost, široké svaly na střední části zad, velký a malý prsní sval, svaly hrudníku atd. Zjistíte, že většina z těchto svalů patří do horní části těla.

Benefity pro zaměstance

Masáže do firem

Ráda Vám vyjdu vstříct. Společně vybereme vhodný program pro Vaše zaměstance a vytvoříme cenovou nabídku na míru.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *