Kontakt

Objednávky & dotazy

Odpovědi na časté otázky

Jsem zde pro Vás

Časté dotazy

Není neobvyklé cítit po masáži bolest. To je způsobeno uvolňováním kyseliny mléčné ve svalech, ale netrvá to dlouho. Během masáže můžete mít také určité nepohodlí. To závisí na oblasti, na které pracuji, na případných již existujících bolestech a na tom, zda masér používá příliš velký tlak. Vždy mě můžete požádat, abych použila menší nebo naopak větší tlak.

Ne! Požádám Vás, abyste se svlékli pouze do té míry jakou partii bud masírovat. Pokud se chcete svléknout pouze do spodního prádla, je to v pořádku. Na Vaše přání opustím místnost, zatímco se svlékáte, a poskytnu vám ručníky a přikrývky, kterými vás během masáže přikryji. Existují masáže, které fungují dobře, pokud chcete zůstat oblečeni, takže to s Vámi proberu, než si objednáte.

Před masáží mě informujte. Mohou používat pevný, pomalý tlak nebo, pokud jste extrémně citliví, mohou se vyhnout lechtání.

Někteří lidé si během masáže rádi povídají, ale mějte na paměti, že celé ošetření je o tom, abyste uvolnili své napětí a vychutnali si zážitek. Bez ohledu na vaši volbu nezapomeňte během masáže mluvit, pokud chcete něco upravit (teplota, tlak, hudba atd.).

Je velmi běžné, že zákazníci během masáže usnou. Pokud chrápete nebo slintáte, nebojte se, určitě jsem to již viděla a nebudu to soudit. Ráda vás uvidím tak uvolněné!

Necíťte se prosím nepříjemně nebo trapně. Zaměřuji se na to, abych pro vás vytvořila relaxační zážitek, a vy se nemůžete uvolnit, pokud máte obavy o vzhled svého těla. 

Individuální preference se liší, takže u většiny záleží na vaší bolesti, fyzických potřebách, emocionálních potřebách a samozřejmě na rozpočtu. Pravidelná návštěva maséra má největší přínos; to může být týdenní nebo měsíční. S mým výhodným předplatným výrazně ušetříte a prospějete výrazněji svému zdraví pravidelnou masáží.

Obecně platí, že existuje několik podmínek, které by vám bránily v absolvování masáže. Samozřejmě si neplánujte schůzku, pokud se necítíte dobře, máte horečku, rýmu nebo máte nakažlivé kožní onemocnění. První trimestr těhotenství je obecně považován za zakázaný pro masáže, stejně jako aktivní chemoterapie nebo jiné intenzivní léčebné postupy. Pokud máte vážný zdravotní stav a nejste si jisti, zda by pro vás byla masáž bezpečná, důrazně doporučuji, abyste si nejprve promluvili se svým lékařem a získali jeho souhlas.

Objednávky & dotazy

Kontaktujte mě

Jsem tu pro vás

Ráda si s vámi popovídám a zodpovím vaše případné otázky. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo vyplněním formuláře. Vaše údaje nebudu s nikým sdílet.

Provozovatel: Jana Vítková Dubinská 738 53012 Pardubice CZ9152201762 IC 17908884 Zapsaná v obchodním rejstříku 9.1.2023 Pardubice