Masáž firemní benefit

Pardubice masáž firemní benefit výhody pro zdraví a výkon zaměstnanců

Masáž firemní benefit Pardubice v současném obchodním světě je stres téměř synonymem pracovního prostředí. Neustálé schůzky, termíny, obchody atd. vyžadují nehynoucí pozornost, 24×7. Tyto nevyhnutelné prvky vedou k napjatému a znepokojivému stavu mysli zaměstnanců.

Práce s takovým myšlením nejen poškozuje produktivitu, ale také pohodu zaměstnanců . Přestože zaměstnavatelé využívají nápady k boji s tímto stresem na pracovišti, existuje jedno řešení nad ostatními, které přináší okamžité výsledky. Tím řešením jsou benefity pro zaměstnance ve formě pravidelných masáží od profesionálního maséra.

Tato masážní sezení fungují tak, že uvolňují svalové tkáně a stlačené nervy, čímž snižují křeče a bolestivé kontrakce. To pomáhá zaměstnancům pracovat efektivně a hladce.

Nabízím také licencovanou reflexní masáž chodidla, která je velmi vhodným doplňkem k relaxačním technikám.

JanaVítkova.cz

Masáž firemní benefit Pardubice

Firemní masážní kultura také pomáhá zmírnit hypertenzi, srdeční arytmie, nespavost, únavu atd. Boj proti těmto nesrovnalostem je životně důležitý pro zdravou pracovní sílu. A co je lepšího, než pomoci vyléčit celou řadu jen jednou činností!

Z těchto důvodů je dnes klíčové zařadit firemní masážní programy do zaměstnaneckých benfitů . Nyní, když jsme pokryli jeho důležitost, pojďme se podívat, jak můžete těžit z tohoto wellness nápadu.

Benefity pro zaměstance

Masáže do firem

Ráda Vám vyjdu vstříct. Společně vybereme vhodný program pro Vaše zaměstance a vytvoříme cenovou nabídku na míru.

Pardubice masáž firemní benefit

1. Snížený stres

Celodenní sezení u počítače zvyšuje stres na pracovišti. Masáže pomáhají fyzicky uvolnit stres nahromaděný během pracovního dne. 

Masáž hlubokých tkání může pomoci uvolnit a zmírnit napětí těla. To zmírňuje únavu a pomáhá zaměstnancům cítit se uvolněně a lépe zvládat stres.

2. Bojuje s bolestí

Nepřetržitá práce může také způsobit bolest těla. Je to především kvůli dlouhodobé práci na jedné pozici. Nejhůře zasažené oblasti jsou krk, spodní část zad, ramena a paže. Pokud je ponecháte bez povšimnutí, může to později způsobit vážné problémy.

Pravidelná masáž může také pomoci v boji s touto bolestí. Každý z těchto bolestivých bodů má specifický zdroj, ze kterého vzniká a může být korigován. Profesionální maséři mohou pomoci zmírnit tuto bolest použitím dokonalého masážního režimu.

Masáž firemní benefit

3. Duševní zdraví

Duševní zdraví je také velmi důležitou součástí zdraví zaměstnanců. Masáže mají v tomto ohledu ohledně duševního zdraví zaměstnance co nabídnout . Zaměstnanec tráví celý den soustředěný v práci, a proto může být kvůli pracovnímu tlaku přemožen a psychicky trpět.

Masáže mohou pomoci zvýšit duševní zdraví a bdělost. Některé z výhod firemních masáží pro zaměsttance v tomto aspektu zahrnují:

  • Snížená úzkost v důsledku uklidňujícího účinku relaxačního procesu
  • Zlepšená nálada v důsledku osvěžení, které člověk po masáži získá
  • Zvýšená pozornost a vyšší pracovní výkon

4. Držení těla

Zaměstnanci v kanceláři často trpí mizerným držením těla kvůli nezdravým pracovním návykům. Důvodem může být špatná ergonomie pracoviště, pozice sezení, dlouhodobá práce v jedné poloze atd.

Správně zvolená masážní technika může také napravit tato negativa a zlepšit držení těla. Je to možné díky uvolnění napětí těla. To umožňuje uvolněné klouby a svaly, které podporují svobodu, zmírňují tlakové body a podporují přirozené držení těla.

5. Poškození z opakovaného namáhání (RSI)

Poškození z opakovaného namáhání (Repetitive Strain Injury neboli RSI) je zranění spojené s prováděním úkolů, jako je například psaní a celodenní práce na PC. Například syndrom karpálního tunelu, který vzniká na zápěstích při celodenním psaní se špatnými pracovními návyky.

Správná masáž hlubokých tkání může pomoci v tomto druhu zranění. Masáž může zvýšit cirkulaci v postižených oblastech, což vyplavuje přirozené toxiny a snižuje zánět. Pomáhá také uvolnit napětí ve svalech, vazech a šlachách postižených RSI.

6. Zlepšený imunitní systém

Pro správné fungování zaměstnanců je nezbytný správný imunitní systém. To také dále pomáhá zaměstnavatelům snižovat náklady na zdravotní péči. Masáže mohou pomoci vybudovat vhodný imunitní systém tím, že zmírní stres, nespavost, bolesti těla atd.

To byly některé z výhod firemní masážní kultury zaměstanců jako součásti vašeho programu zdraví zaměstnanců.

Kromě těchto masérských služeb také zvyšuje mnoho žádoucích vlastností zaměstanců. Jedná se o snížení absencí, zvýšení produktivity, lepší spokojenost s prací , zlepšení morálky zaměstnanců , atraktivní výhody k získání lepších zaměstnanců atd.

Nepodcenujte vliv masáží na zdraví zaměstanců
Masáž firenní benefit Pardubice

7. Zvládání stresu

Na pracovišti je stres nevyhnutelný. Ale vždy se dá hlídat. Stres také omezuje duševní zdraví a emoce zaměstnance. Je nezbytné udržovat na pracovišti prostředí bez stresorů.

Když se stres zvyšuje, hromadí se negativní myšlenky a mysl se zanáší. To ztěžuje práci. Mnoho společností na celém světe zavedlo programy pro pracovníky, aby měli možnost v rámci pracovních benefitů navštěvovat certifikovaného maséra.

8. Zvýšená produktivita

Zaměstnanci chtějí pracovat, když existuje pozitivní pracovní kultura. Když jsou zaměstnanci spokojeni, stávají se přístupnější k plnění plnit jejich pracovních povinností. Zavedení firemní masáže jako benefitu pro zaměstanace vytvoří významný dopad na pracovní výkon.

Tyto wellness programy dávají zaměstnancům šanci být produktivnější tím, že omezují stres a úzkost.

Produktivita zaměstnance může být omezena v důsledku těchto faktorů:

  • Stane se úzkostným, depresivním
  • Není schopen udržet pozornost
  • Pracuje ve stresujícím prostředí

9. Najímání a udržení zaměstanců

Nabídka wellness programů a speciálních masáží zlepšuje celkovou pohodu zaměstnance. Když personalista mluví o firemní masáži s potenciálním uchazečem o zaměstnácí, bude uchazeč nadšený z fitness programu.

To také pomáhá udržet zaměstnance a zvyšuje morálku. Když se zvyšuje udržení zaměstnanců, pomáhá to snížit stres a efektivitu.

Masáže pro zaměstance jako firemní bebefit

Závěr

I když je to těžké přijmout, stres bude vznikat v každém pracovním prostoru. Je to jen jeden z těch nevyhnutelných faktorů, ale naštěstí se vhodnou firemní kulturou ve formě benefitů pravidelných návštev kvalifikovaného maséra dá učinně řešit. Je tedy vaší povinností jako zaměstnavatele tento problém vyřešit, kdykoli nastane.

Nyní existuje mnoho dalších nápadů na nápravu stresu, které stojí méně než masážní terapie. Mohou to být meditace v kanceláři, jóga na pracovišti, cvičení v kanceláři atd. Ale vzhledem k výhodám firemní masáže jsou to jistě dobře vynaložené peníze pro vás i zaměstnance.

Podobné příspěvky